FILME

93 filme în 19 secțiuni

Vezi ca:


GRID

LISTĂ

Claudia Tosi
Italia, Franța
2018
84 Min.
Mahdi Fleifel
Germania, Marea Britanie, Elveția
2018
11 Min.
Robert Greene
SUA
2018
112 Min.
Francesco Patierno
Italia
2018
70 Min.
Naziha Arebi
Libia, Marea Britanie
2018
97 Min.
Martina Melilli
Italia
2018
66 Min.
Victor Bulat
Moldova, România
2019
124 Min.
Diego Governatori
Franța
2018
87 Min.
Manon Ott, Grégory Cohen
Franța
2018
72 Min.
Daniele Incalcaterra, Fausta Quattrini
Argentina, Italia, Elveția
2017
106 min.
Christian Sonderegger
Franța
2017
77 min.
Bettina Henkel
Austria, Germania, Letonia, Polonia, Suedia
2018
94 Min.
Cornel Mihalache, Cătălina Fernoagă
România
1990
14 Min.
Mona Nicoară, Dana Bunescu
România
2018
89 Min.
Irene Yagüe Herrero, Alberto García Ortiz
Spania
2017
76 Min.
Laurențiu Calciu
România
2010
83 Min.
Marcel Ophüls
Franța, Elveția, Germania de Vest
1969
263 Min.
Markus Imhoof
Elveția, Germania
2018
91 Min.
Shuruq Harb
Palestina
2018
12 Min.
Dana Bunescu, Răzvan Rădulescu
România
2018
Nikolaus Geyrhalter
Austria
2018
112 Min.
Ruth Beckermann
Austria
2001
85 Min.
Nicolas Wagničres
Elveția
2017
78 Min.
Gustavo Vinagre
Brazilia
2018
80 Min.
Beryl Magoko
Germania, Kenya
2018
90 Min.
Caroline Capelle, Ombline Ley
Franța
2018
81 Min.
Mari Gulbiani
Georgia, Franța, Germania
2018
75 Min.
Saeed Al Batal & Ghiath Ayoub
Liban, Siria, Franța, Qatar, Germania
2018
116 Min.
Yamina Zoutat
Elveția, Franța
2017
87 Min.
Avi Mograbi
Franța, Israel
2016
84 Min.
Aminatou Echard
Franța, Kârgâzstan
2018
84 Min.
Ana Vîjdea
România, SUA, Portugalia
2017
30 Min.
Dieudo Hamadi
Republica Democrată Congo, Franța, Elveția, Germania, Qatar, Norvegia
2018
75 Min.
Ruth Beckermann
Austria
1996
117 Min.
Guillaume Massart
Franța
2017
146 Min.
Yolande Zauberman
Franța
2018
105 Min.
Denis Gheerbrant
Franța
2017
106 Min.
Joshua Bonnetta, J.P. Sniadecki
USA
2017
94 Min.
Vitali Manski
Letonia, Elveția, Cehia
2018
102 Min.
Michel Khleifi
Germania de Vest, Palestina, Olanda, Belgia
1980
99 Min.
Ana Galizia
Brazilia
2017
22 Min.
Iris Zaki
Marea Britanie, Israel
2018
70 Min.
Bernadett Tuza-Ritter
Ungaria
2017
89 Min.
Marco Piccarreda, Gaia Formenti
Italia
2018
54 Min.
Denis Parrot
Franța
2018
64 Min.
Pierre Tonachella
Franța
2018
110 Min.
Anthea Kennedy, Ian Wiblin
Marea Britanie
2018
83 Min.
Ruth Beckermann
Austria
1987
95 Min.
Maria Augusta Ramos
Brazilia, Germania
2018
137 Min.
Michel Khleifi
Israel, Franța, Palestina, Belgia, Marea Britanie
1990
100 Min.
Avi Mograbi
Franța, Israel
2005
100 Min.
Slavomir Popovici
România
1965
15 Min.
Nebojsa Slijepcevic
Croaţia
2018
72 Min.
Stefano Savona
Italia, Franța
2018
128 Min.
Wang Bing
Franța, Elveția
2018
507 Min.
Agustina Comedi
Argentina
2017
75 Min.
Lola Arias
Argentina, Spania, Germania
2018
82 Min.
John Schlesinger
Marea Britanie
1961
33 Min.
Nora Agapi
România
2018
73 Min.
Adina Pintilie
România, Germania, Republica Cehă, Bulgaria, Franța
2018
125 Min.
Tim Wardle
SUA, Marea Britanie
2018
96 Min.
Claude Lanzmann
Franța, Austria
2013
218 Min.
Sergei Loznitsa
Olanda
2018
127 Min.
Kristina Konrad
Germania, Uruguay
2018
237 Min.
Esther Niemeier
Germania
2018
30 Min.
Alexandra Gulea
Germania
2018
14 Min.
Ruth Beckermann
Austria
2018
93 Min.
Péter Forgács
Ungaria, Olanda
1997
60 Min.
Avi Mograbi
Franța, Israel
2008
81 Min.
Carmen Torres
Columbia, Spania
2018
78 min.
Bilete prin: Eventbook
Partener logistic: DHL
Partener digital: Canopy
Partener de monitorizare: mediaTRUST
Festivalul a fost fondat în 2008 de: Centrul Ceh București